Producent: Donaldson
Kod produktu: P775298
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
70.53
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
Typ filtra: powietrza
Producent: DONALDSON
Średnica zewnętrzna: 62.1 mm
Średnica wewnętrzna: 45 mm
Długość: 283 mm
Zastosowanie
HOLMAC: HZC 24, HZC 30, HZC 32
ANTONIO CARRARO: Tigre 4000
BENFORD: 4000 PS
PERKINS: 1103A-33G, 1103C-33G
FSI: TP 155
SHERPA: K 26
EUROPRO: X-Pro D 60
WACKER NEUSON: 5035, DW 30, RT 82 SC, RTKX-SC3
AGRIMAC: TH 160
STEHR: SUG 20
EUROCOMACH: ES 40 ZT
HAULOTTE: HA 16 RTJ ST5, HA 16 RTJ PRO
GIANT-TOBROCO: GT 5048
AMMANN: AMX 28
GRILLO: FD 13.09
JCB: 516-40, 1 THT, 3 STH-2 S5
CHAPPOT: MULTI JYP 11 BL
MANITOU: ULM 415 H
TOW & BLOW: View 250 H
BOMAG: BMP 8500
BELARUS: 310.4M, 310.5, 320.4, 320.4M, 320.5M
TURBOSOL: TM 2730
DYNAPAC: CC 800, CC 1200 Vi, CC 1300
GIANNI FERRARI: TURBO Z 440 D
ROQUES ET LECOEUR: CAÏMAN RL 1000 DX
IMER: PRESTIGE
CASE: CX 34 D, CX 38 D, 28, 31, 35
KUBOTA: RT 150
MECALAC: TA 3 S
SAELEN: GS PUMA 35 D
ORSI: LEVELING 135
LASKI: LS 150 DW
LIFTER PRAMAC: GBW 30 P
AGRIA HISPANIA: TH 15.15, TH 1516
ATLAS: AR 32 C/E
FERMEC: 128, 130, 135
GEHL: SL 1625, KL 165, KL 170, KL 175, KL 265, KL 285
KAISER: KAMO 35 MOBIL, KAMO 40
ROTAIR: MDVN 25 AD, MDVN 33 A