Producent: Hifi Filter
Kod produktu: N05300290SA
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
10.50
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
Filtr powietrza N05300290SA / N 05300290 SA Hifi Filter
Dane techniczne
Typ: filtr powietrza / prefiltr
Producent: Hifi Filter
Numer katalogowy: N05300290SA
Waga: 0,035 kg
Średnica zewnętrzna D1: 530 mm
Średnica wewnętrzna D2: 290 mm
Wysokość H1: 4 mm